Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlhan Kavas
İLHAN KAVAS (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLHAN KAVAS (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLHAN KAVAS hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLHAN KAVAS iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLHAN KAVAS ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLHAN KAVAS ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLHAN KAVAS ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLHAN KAVAS ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLHAN KAVAS ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLHAN,  KAVAS,   AdanaİLHAN KAVAS Muayene ÜcretiİLHAN KAVAS Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLHAN KAVAS Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLHAN KAVAS ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLHAN KAVAS Hakkında BilgiYorumlarİLHAN KAVAS KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLHAN KAVAS HakkındaİLHAN KAVAS Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLHAN KAVAS ÖzgeçmişiİLHAN KAVAS RandevuİLHAN KAVAS MuayenehaneİLHAN KAVAS Muayene ÜcretiİLHAN KAVAS ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLHAN KAVAS BulGetirİLHAN KAVAS NeredeCep NoİLHAN KAVAS UzmanıİLHAN KAVAS Özel MuayeneİLHAN KAVAS NumarasıİLHAN KAVAS Nerede ÇalışıyorİLHAN KAVAS GörevliUzmanlıkAileİLHAN KAVAS ŞikayetİLHAN KAVAS ÖneriİLHAN KAVAS EleştiriHastalıklarıYorumlarİLHAN KAVAS KimdirSekreterHemşireİLHAN KAVAS Yeni BilgileriİLHAN KAVAS Hakkında BilgiCerrahHekimİLHAN KAVAS AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLHAN KAVAS TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLHAN KAVAS Doğum TarihiİrtibatİLHAN KAVAS Tedavi OlanlarSağlıkİLHAN KAVAS ÖzgeçmişİLHAN KAVAS BiyografiCerrahisiİLHAN KAVAS DoktordurİLHAN KAVAS Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLHAN KAVAS TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLHAN KAVAS Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,386 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır