Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hüsniye Haner Akyürek
HÜSNİYE HANER AKYÜREK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSNİYE HANER AKYÜREK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HÜSNİYE HANER AKYÜREK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HÜSNİYE HANER AKYÜREK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSNİYE HANER AKYÜREK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSNİYE HANER AKYÜREK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSNİYE HANER AKYÜREK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSNİYE HANER AKYÜREK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSNİYE HANER AKYÜREK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HÜSNİYE,  HANER,  AKYÜREK,   AdanaHÜSNİYE HANER AKYÜREK Muayene ÜcretiHÜSNİYE HANER AKYÜREK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSNİYE HANER AKYÜREK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSNİYE HANER AKYÜREK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSNİYE HANER AKYÜREK Hakkında BilgiYorumlarHÜSNİYE HANER AKYÜREK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSNİYE HANER AKYÜREK HakkındaHÜSNİYE HANER AKYÜREK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSNİYE HANER AKYÜREK ÖzgeçmişiHÜSNİYE HANER AKYÜREK RandevuHÜSNİYE HANER AKYÜREK MuayenehaneHÜSNİYE HANER AKYÜREK Muayene ÜcretiHÜSNİYE HANER AKYÜREK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSNİYE HANER AKYÜREK BulGetirHÜSNİYE HANER AKYÜREK NeredeCep NoHÜSNİYE HANER AKYÜREK UzmanıHÜSNİYE HANER AKYÜREK Özel MuayeneHÜSNİYE HANER AKYÜREK NumarasıHÜSNİYE HANER AKYÜREK Nerede ÇalışıyorHÜSNİYE HANER AKYÜREK GörevliUzmanlıkAileHÜSNİYE HANER AKYÜREK ŞikayetHÜSNİYE HANER AKYÜREK ÖneriHÜSNİYE HANER AKYÜREK EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSNİYE HANER AKYÜREK KimdirSekreterHemşireHÜSNİYE HANER AKYÜREK Yeni BilgileriHÜSNİYE HANER AKYÜREK Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSNİYE HANER AKYÜREK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSNİYE HANER AKYÜREK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSNİYE HANER AKYÜREK Doğum TarihiİrtibatHÜSNİYE HANER AKYÜREK Tedavi OlanlarSağlıkHÜSNİYE HANER AKYÜREK ÖzgeçmişHÜSNİYE HANER AKYÜREK BiyografiCerrahisiHÜSNİYE HANER AKYÜREK DoktordurHÜSNİYE HANER AKYÜREK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSNİYE HANER AKYÜREK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSNİYE HANER AKYÜREK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,499 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır