Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülşah Duyuler
GÜLŞAH DUYULER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLŞAH DUYULER (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLŞAH DUYULER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLŞAH DUYULER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLŞAH DUYULER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLŞAH DUYULER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLŞAH DUYULER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLŞAH DUYULER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLŞAH DUYULER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLŞAH,  DUYULER,   AdanaGÜLŞAH DUYULER Muayene ÜcretiGÜLŞAH DUYULER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLŞAH DUYULER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLŞAH DUYULER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLŞAH DUYULER Hakkında BilgiYorumlarGÜLŞAH DUYULER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLŞAH DUYULER HakkındaGÜLŞAH DUYULER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLŞAH DUYULER ÖzgeçmişiGÜLŞAH DUYULER RandevuGÜLŞAH DUYULER MuayenehaneGÜLŞAH DUYULER Muayene ÜcretiGÜLŞAH DUYULER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLŞAH DUYULER BulGetirGÜLŞAH DUYULER NeredeCep NoGÜLŞAH DUYULER UzmanıGÜLŞAH DUYULER Özel MuayeneGÜLŞAH DUYULER NumarasıGÜLŞAH DUYULER Nerede ÇalışıyorGÜLŞAH DUYULER GörevliUzmanlıkAileGÜLŞAH DUYULER ŞikayetGÜLŞAH DUYULER ÖneriGÜLŞAH DUYULER EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLŞAH DUYULER KimdirSekreterHemşireGÜLŞAH DUYULER Yeni BilgileriGÜLŞAH DUYULER Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLŞAH DUYULER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLŞAH DUYULER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLŞAH DUYULER Doğum TarihiİrtibatGÜLŞAH DUYULER Tedavi OlanlarSağlıkGÜLŞAH DUYULER ÖzgeçmişGÜLŞAH DUYULER BiyografiCerrahisiGÜLŞAH DUYULER DoktordurGÜLŞAH DUYULER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLŞAH DUYULER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLŞAH DUYULER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,670 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır