Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülseren Bilen
GÜLSEREN BİLEN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLSEREN BİLEN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLSEREN BİLEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLSEREN BİLEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLSEREN BİLEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLSEREN BİLEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLSEREN BİLEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLSEREN BİLEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLSEREN BİLEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLSEREN,  BİLEN,   AdanaGÜLSEREN BİLEN Muayene ÜcretiGÜLSEREN BİLEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLSEREN BİLEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLSEREN BİLEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLSEREN BİLEN Hakkında BilgiYorumlarGÜLSEREN BİLEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLSEREN BİLEN HakkındaGÜLSEREN BİLEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLSEREN BİLEN ÖzgeçmişiGÜLSEREN BİLEN RandevuGÜLSEREN BİLEN MuayenehaneGÜLSEREN BİLEN Muayene ÜcretiGÜLSEREN BİLEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLSEREN BİLEN BulGetirGÜLSEREN BİLEN NeredeCep NoGÜLSEREN BİLEN UzmanıGÜLSEREN BİLEN Özel MuayeneGÜLSEREN BİLEN NumarasıGÜLSEREN BİLEN Nerede ÇalışıyorGÜLSEREN BİLEN GörevliUzmanlıkAileGÜLSEREN BİLEN ŞikayetGÜLSEREN BİLEN ÖneriGÜLSEREN BİLEN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLSEREN BİLEN KimdirSekreterHemşireGÜLSEREN BİLEN Yeni BilgileriGÜLSEREN BİLEN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLSEREN BİLEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLSEREN BİLEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLSEREN BİLEN Doğum TarihiİrtibatGÜLSEREN BİLEN Tedavi OlanlarSağlıkGÜLSEREN BİLEN ÖzgeçmişGÜLSEREN BİLEN BiyografiCerrahisiGÜLSEREN BİLEN DoktordurGÜLSEREN BİLEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLSEREN BİLEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLSEREN BİLEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,773 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır