Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Gülen Gül Mert
GÜLEN GÜL MERT (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLEN GÜL MERT (Adana Çocuk Nörolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. GÜLEN GÜL MERT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. GÜLEN GÜL MERT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLEN GÜL MERT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLEN GÜL MERT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLEN GÜL MERT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLEN GÜL MERT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLEN GÜL MERT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.GÜLEN,  GÜL,  MERT,   AdanaGÜLEN GÜL MERT Muayene ÜcretiGÜLEN GÜL MERT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLEN GÜL MERT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLEN GÜL MERT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLEN GÜL MERT Hakkında BilgiYorumlarGÜLEN GÜL MERT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLEN GÜL MERT HakkındaGÜLEN GÜL MERT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLEN GÜL MERT ÖzgeçmişiGÜLEN GÜL MERT RandevuGÜLEN GÜL MERT MuayenehaneGÜLEN GÜL MERT Muayene ÜcretiGÜLEN GÜL MERT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLEN GÜL MERT BulGetirGÜLEN GÜL MERT NeredeCep NoGÜLEN GÜL MERT UzmanıGÜLEN GÜL MERT Özel MuayeneGÜLEN GÜL MERT NumarasıGÜLEN GÜL MERT Nerede ÇalışıyorGÜLEN GÜL MERT GörevliUzmanlıkAileGÜLEN GÜL MERT ŞikayetGÜLEN GÜL MERT ÖneriGÜLEN GÜL MERT EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLEN GÜL MERT KimdirSekreterHemşireGÜLEN GÜL MERT Yeni BilgileriGÜLEN GÜL MERT Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLEN GÜL MERT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLEN GÜL MERT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLEN GÜL MERT Doğum TarihiİrtibatGÜLEN GÜL MERT Tedavi OlanlarSağlıkGÜLEN GÜL MERT ÖzgeçmişGÜLEN GÜL MERT BiyografiCerrahisiGÜLEN GÜL MERT DoktordurGÜLEN GÜL MERT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLEN GÜL MERT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLEN GÜL MERT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNörolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 92,449 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır