Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gül Yücel
GÜL YÜCEL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜL YÜCEL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜL YÜCEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜL YÜCEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜL YÜCEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜL YÜCEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜL YÜCEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜL YÜCEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜL YÜCEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜL,  YÜCEL,   AdanaGÜL YÜCEL Muayene ÜcretiGÜL YÜCEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜL YÜCEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜL YÜCEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜL YÜCEL Hakkında BilgiYorumlarGÜL YÜCEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜL YÜCEL HakkındaGÜL YÜCEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜL YÜCEL ÖzgeçmişiGÜL YÜCEL RandevuGÜL YÜCEL MuayenehaneGÜL YÜCEL Muayene ÜcretiGÜL YÜCEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜL YÜCEL BulGetirGÜL YÜCEL NeredeCep NoGÜL YÜCEL UzmanıGÜL YÜCEL Özel MuayeneGÜL YÜCEL NumarasıGÜL YÜCEL Nerede ÇalışıyorGÜL YÜCEL GörevliUzmanlıkAileGÜL YÜCEL ŞikayetGÜL YÜCEL ÖneriGÜL YÜCEL EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜL YÜCEL KimdirSekreterHemşireGÜL YÜCEL Yeni BilgileriGÜL YÜCEL Hakkında BilgiCerrahHekimGÜL YÜCEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜL YÜCEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜL YÜCEL Doğum TarihiİrtibatGÜL YÜCEL Tedavi OlanlarSağlıkGÜL YÜCEL ÖzgeçmişGÜL YÜCEL BiyografiCerrahisiGÜL YÜCEL DoktordurGÜL YÜCEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜL YÜCEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜL YÜCEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,824 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır