Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Elif Almila Semercioğlu
ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ELİF,  ALMILA,  SEMERCİOĞLU,   AdanaELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Muayene ÜcretiELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarELİF ALMILA SEMERCİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiELİF ALMILA SEMERCİOĞLU HakkındaELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ÖzgeçmişiELİF ALMILA SEMERCİOĞLU RandevuELİF ALMILA SEMERCİOĞLU MuayenehaneELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Muayene ÜcretiELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraELİF ALMILA SEMERCİOĞLU BulGetirELİF ALMILA SEMERCİOĞLU NeredeCep NoELİF ALMILA SEMERCİOĞLU UzmanıELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Özel MuayeneELİF ALMILA SEMERCİOĞLU NumarasıELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Nerede ÇalışıyorELİF ALMILA SEMERCİOĞLU GörevliUzmanlıkAileELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ŞikayetELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ÖneriELİF ALMILA SEMERCİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarELİF ALMILA SEMERCİOĞLU KimdirSekreterHemşireELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Yeni BilgileriELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimELİF ALMILA SEMERCİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikELİF ALMILA SEMERCİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Doğum TarihiİrtibatELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkELİF ALMILA SEMERCİOĞLU ÖzgeçmişELİF ALMILA SEMERCİOĞLU BiyografiCerrahisiELİF ALMILA SEMERCİOĞLU DoktordurELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıELİF ALMILA SEMERCİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirELİF ALMILA SEMERCİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,092 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır