Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Efsun Gargun Sizmaz
EFSUN GARGUN SIZMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EFSUN GARGUN SIZMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EFSUN GARGUN SIZMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EFSUN GARGUN SIZMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EFSUN GARGUN SIZMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EFSUN GARGUN SIZMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EFSUN GARGUN SIZMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EFSUN GARGUN SIZMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EFSUN GARGUN SIZMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EFSUN,  GARGUN,  SIZMAZ,   AdanaEFSUN GARGUN SIZMAZ Muayene ÜcretiEFSUN GARGUN SIZMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEFSUN GARGUN SIZMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEFSUN GARGUN SIZMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEFSUN GARGUN SIZMAZ Hakkında BilgiYorumlarEFSUN GARGUN SIZMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEFSUN GARGUN SIZMAZ HakkındaEFSUN GARGUN SIZMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEFSUN GARGUN SIZMAZ ÖzgeçmişiEFSUN GARGUN SIZMAZ RandevuEFSUN GARGUN SIZMAZ MuayenehaneEFSUN GARGUN SIZMAZ Muayene ÜcretiEFSUN GARGUN SIZMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEFSUN GARGUN SIZMAZ BulGetirEFSUN GARGUN SIZMAZ NeredeCep NoEFSUN GARGUN SIZMAZ UzmanıEFSUN GARGUN SIZMAZ Özel MuayeneEFSUN GARGUN SIZMAZ NumarasıEFSUN GARGUN SIZMAZ Nerede ÇalışıyorEFSUN GARGUN SIZMAZ GörevliUzmanlıkAileEFSUN GARGUN SIZMAZ ŞikayetEFSUN GARGUN SIZMAZ ÖneriEFSUN GARGUN SIZMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarEFSUN GARGUN SIZMAZ KimdirSekreterHemşireEFSUN GARGUN SIZMAZ Yeni BilgileriEFSUN GARGUN SIZMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimEFSUN GARGUN SIZMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEFSUN GARGUN SIZMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEFSUN GARGUN SIZMAZ Doğum TarihiİrtibatEFSUN GARGUN SIZMAZ Tedavi OlanlarSağlıkEFSUN GARGUN SIZMAZ ÖzgeçmişEFSUN GARGUN SIZMAZ BiyografiCerrahisiEFSUN GARGUN SIZMAZ DoktordurEFSUN GARGUN SIZMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEFSUN GARGUN SIZMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEFSUN GARGUN SIZMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,461 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır