Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Deniz Kaya
DENİZ KAYA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DENİZ KAYA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DENİZ KAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DENİZ KAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DENİZ KAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DENİZ KAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DENİZ KAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DENİZ KAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DENİZ KAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DENİZ,  KAYA,   AdanaDENİZ KAYA Muayene ÜcretiDENİZ KAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDENİZ KAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDENİZ KAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDENİZ KAYA Hakkında BilgiYorumlarDENİZ KAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDENİZ KAYA HakkındaDENİZ KAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDENİZ KAYA ÖzgeçmişiDENİZ KAYA RandevuDENİZ KAYA MuayenehaneDENİZ KAYA Muayene ÜcretiDENİZ KAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDENİZ KAYA BulGetirDENİZ KAYA NeredeCep NoDENİZ KAYA UzmanıDENİZ KAYA Özel MuayeneDENİZ KAYA NumarasıDENİZ KAYA Nerede ÇalışıyorDENİZ KAYA GörevliUzmanlıkAileDENİZ KAYA ŞikayetDENİZ KAYA ÖneriDENİZ KAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarDENİZ KAYA KimdirSekreterHemşireDENİZ KAYA Yeni BilgileriDENİZ KAYA Hakkında BilgiCerrahHekimDENİZ KAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDENİZ KAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDENİZ KAYA Doğum TarihiİrtibatDENİZ KAYA Tedavi OlanlarSağlıkDENİZ KAYA ÖzgeçmişDENİZ KAYA BiyografiCerrahisiDENİZ KAYA DoktordurDENİZ KAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDENİZ KAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDENİZ KAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 90,879 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır