Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Deniz İşik Senan
DENİZ IŞIK SENAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DENİZ IŞIK SENAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DENİZ IŞIK SENAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DENİZ IŞIK SENAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DENİZ IŞIK SENAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DENİZ IŞIK SENAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DENİZ IŞIK SENAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DENİZ IŞIK SENAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DENİZ IŞIK SENAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DENİZ,  IŞIK,  SENAN,   AdanaDENİZ IŞIK SENAN Muayene ÜcretiDENİZ IŞIK SENAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDENİZ IŞIK SENAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDENİZ IŞIK SENAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDENİZ IŞIK SENAN Hakkında BilgiYorumlarDENİZ IŞIK SENAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDENİZ IŞIK SENAN HakkındaDENİZ IŞIK SENAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDENİZ IŞIK SENAN ÖzgeçmişiDENİZ IŞIK SENAN RandevuDENİZ IŞIK SENAN MuayenehaneDENİZ IŞIK SENAN Muayene ÜcretiDENİZ IŞIK SENAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDENİZ IŞIK SENAN BulGetirDENİZ IŞIK SENAN NeredeCep NoDENİZ IŞIK SENAN UzmanıDENİZ IŞIK SENAN Özel MuayeneDENİZ IŞIK SENAN NumarasıDENİZ IŞIK SENAN Nerede ÇalışıyorDENİZ IŞIK SENAN GörevliUzmanlıkAileDENİZ IŞIK SENAN ŞikayetDENİZ IŞIK SENAN ÖneriDENİZ IŞIK SENAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDENİZ IŞIK SENAN KimdirSekreterHemşireDENİZ IŞIK SENAN Yeni BilgileriDENİZ IŞIK SENAN Hakkında BilgiCerrahHekimDENİZ IŞIK SENAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDENİZ IŞIK SENAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDENİZ IŞIK SENAN Doğum TarihiİrtibatDENİZ IŞIK SENAN Tedavi OlanlarSağlıkDENİZ IŞIK SENAN ÖzgeçmişDENİZ IŞIK SENAN BiyografiCerrahisiDENİZ IŞIK SENAN DoktordurDENİZ IŞIK SENAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDENİZ IŞIK SENAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDENİZ IŞIK SENAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,474 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır