Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bülent Samli
BÜLENT SAMLI (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜLENT SAMLI (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BÜLENT SAMLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BÜLENT SAMLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜLENT SAMLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜLENT SAMLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜLENT SAMLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜLENT SAMLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜLENT SAMLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BÜLENT,  SAMLI,   AdanaBÜLENT SAMLI Muayene ÜcretiBÜLENT SAMLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜLENT SAMLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜLENT SAMLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜLENT SAMLI Hakkında BilgiYorumlarBÜLENT SAMLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜLENT SAMLI HakkındaBÜLENT SAMLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜLENT SAMLI ÖzgeçmişiBÜLENT SAMLI RandevuBÜLENT SAMLI MuayenehaneBÜLENT SAMLI Muayene ÜcretiBÜLENT SAMLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜLENT SAMLI BulGetirBÜLENT SAMLI NeredeCep NoBÜLENT SAMLI UzmanıBÜLENT SAMLI Özel MuayeneBÜLENT SAMLI NumarasıBÜLENT SAMLI Nerede ÇalışıyorBÜLENT SAMLI GörevliUzmanlıkAileBÜLENT SAMLI ŞikayetBÜLENT SAMLI ÖneriBÜLENT SAMLI EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜLENT SAMLI KimdirSekreterHemşireBÜLENT SAMLI Yeni BilgileriBÜLENT SAMLI Hakkında BilgiCerrahHekimBÜLENT SAMLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜLENT SAMLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜLENT SAMLI Doğum TarihiİrtibatBÜLENT SAMLI Tedavi OlanlarSağlıkBÜLENT SAMLI ÖzgeçmişBÜLENT SAMLI BiyografiCerrahisiBÜLENT SAMLI DoktordurBÜLENT SAMLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜLENT SAMLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜLENT SAMLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,525 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır