Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayşe Saadet Saçlitüre
AYŞE SAADET SAÇLITÜRE (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE SAADET SAÇLITÜRE (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYŞE SAADET SAÇLITÜRE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYŞE SAADET SAÇLITÜRE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE SAADET SAÇLITÜRE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE SAADET SAÇLITÜRE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE SAADET SAÇLITÜRE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE SAADET SAÇLITÜRE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE SAADET SAÇLITÜRE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYŞE,  SAADET,  SAÇLITÜRE,   AdanaAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Muayene ÜcretiAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE SAADET SAÇLITÜRE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Hakkında BilgiYorumlarAYŞE SAADET SAÇLITÜRE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE SAADET SAÇLITÜRE HakkındaAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE SAADET SAÇLITÜRE ÖzgeçmişiAYŞE SAADET SAÇLITÜRE RandevuAYŞE SAADET SAÇLITÜRE MuayenehaneAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Muayene ÜcretiAYŞE SAADET SAÇLITÜRE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE SAADET SAÇLITÜRE BulGetirAYŞE SAADET SAÇLITÜRE NeredeCep NoAYŞE SAADET SAÇLITÜRE UzmanıAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Özel MuayeneAYŞE SAADET SAÇLITÜRE NumarasıAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Nerede ÇalışıyorAYŞE SAADET SAÇLITÜRE GörevliUzmanlıkAileAYŞE SAADET SAÇLITÜRE ŞikayetAYŞE SAADET SAÇLITÜRE ÖneriAYŞE SAADET SAÇLITÜRE EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE SAADET SAÇLITÜRE KimdirSekreterHemşireAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Yeni BilgileriAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE SAADET SAÇLITÜRE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE SAADET SAÇLITÜRE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Doğum TarihiİrtibatAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE SAADET SAÇLITÜRE ÖzgeçmişAYŞE SAADET SAÇLITÜRE BiyografiCerrahisiAYŞE SAADET SAÇLITÜRE DoktordurAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE SAADET SAÇLITÜRE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE SAADET SAÇLITÜRE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,325 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır