Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Aysun Enç
AYSUN ENÇ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYSUN ENÇ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYSUN ENÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYSUN ENÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYSUN ENÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYSUN ENÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYSUN ENÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYSUN ENÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYSUN ENÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYSUN,  ENÇ,   AdanaAYSUN ENÇ Muayene ÜcretiAYSUN ENÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYSUN ENÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYSUN ENÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYSUN ENÇ Hakkında BilgiYorumlarAYSUN ENÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYSUN ENÇ HakkındaAYSUN ENÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYSUN ENÇ ÖzgeçmişiAYSUN ENÇ RandevuAYSUN ENÇ MuayenehaneAYSUN ENÇ Muayene ÜcretiAYSUN ENÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYSUN ENÇ BulGetirAYSUN ENÇ NeredeCep NoAYSUN ENÇ UzmanıAYSUN ENÇ Özel MuayeneAYSUN ENÇ NumarasıAYSUN ENÇ Nerede ÇalışıyorAYSUN ENÇ GörevliUzmanlıkAileAYSUN ENÇ ŞikayetAYSUN ENÇ ÖneriAYSUN ENÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYSUN ENÇ KimdirSekreterHemşireAYSUN ENÇ Yeni BilgileriAYSUN ENÇ Hakkında BilgiCerrahHekimAYSUN ENÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYSUN ENÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYSUN ENÇ Doğum TarihiİrtibatAYSUN ENÇ Tedavi OlanlarSağlıkAYSUN ENÇ ÖzgeçmişAYSUN ENÇ BiyografiCerrahisiAYSUN ENÇ DoktordurAYSUN ENÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYSUN ENÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYSUN ENÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,328 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır