Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayhan Güneş
AYHAN GÜNEŞ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYHAN GÜNEŞ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYHAN GÜNEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYHAN GÜNEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYHAN GÜNEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYHAN GÜNEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYHAN GÜNEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYHAN GÜNEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYHAN GÜNEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYHAN,  GÜNEŞ,   AdanaAYHAN GÜNEŞ Muayene ÜcretiAYHAN GÜNEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYHAN GÜNEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYHAN GÜNEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYHAN GÜNEŞ Hakkında BilgiYorumlarAYHAN GÜNEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYHAN GÜNEŞ HakkındaAYHAN GÜNEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYHAN GÜNEŞ ÖzgeçmişiAYHAN GÜNEŞ RandevuAYHAN GÜNEŞ MuayenehaneAYHAN GÜNEŞ Muayene ÜcretiAYHAN GÜNEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYHAN GÜNEŞ BulGetirAYHAN GÜNEŞ NeredeCep NoAYHAN GÜNEŞ UzmanıAYHAN GÜNEŞ Özel MuayeneAYHAN GÜNEŞ NumarasıAYHAN GÜNEŞ Nerede ÇalışıyorAYHAN GÜNEŞ GörevliUzmanlıkAileAYHAN GÜNEŞ ŞikayetAYHAN GÜNEŞ ÖneriAYHAN GÜNEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYHAN GÜNEŞ KimdirSekreterHemşireAYHAN GÜNEŞ Yeni BilgileriAYHAN GÜNEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimAYHAN GÜNEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYHAN GÜNEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYHAN GÜNEŞ Doğum TarihiİrtibatAYHAN GÜNEŞ Tedavi OlanlarSağlıkAYHAN GÜNEŞ ÖzgeçmişAYHAN GÜNEŞ BiyografiCerrahisiAYHAN GÜNEŞ DoktordurAYHAN GÜNEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYHAN GÜNEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYHAN GÜNEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,907 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır