Doktor Bilgileri

Dr. Yalçin Şanli
YALÇIN ŞANLI (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YALÇIN ŞANLI (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YALÇIN ŞANLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YALÇIN ŞANLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YALÇIN ŞANLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YALÇIN ŞANLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YALÇIN ŞANLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YALÇIN ŞANLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YALÇIN ŞANLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YALÇIN,  ŞANLI,   AdanaYALÇIN ŞANLI Muayene ÜcretiYALÇIN ŞANLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYALÇIN ŞANLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYALÇIN ŞANLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYALÇIN ŞANLI Hakkında BilgiYorumlarYALÇIN ŞANLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYALÇIN ŞANLI HakkındaYALÇIN ŞANLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYALÇIN ŞANLI ÖzgeçmişiYALÇIN ŞANLI RandevuYALÇIN ŞANLI MuayenehaneYALÇIN ŞANLI Muayene ÜcretiYALÇIN ŞANLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYALÇIN ŞANLI BulGetirYALÇIN ŞANLI NeredeCep NoYALÇIN ŞANLI UzmanıYALÇIN ŞANLI Özel MuayeneYALÇIN ŞANLI NumarasıYALÇIN ŞANLI Nerede ÇalışıyorYALÇIN ŞANLI GörevliUzmanlıkAileYALÇIN ŞANLI ŞikayetYALÇIN ŞANLI ÖneriYALÇIN ŞANLI EleştiriHastalıklarıYorumlarYALÇIN ŞANLI KimdirSekreterHemşireYALÇIN ŞANLI Yeni BilgileriYALÇIN ŞANLI Hakkında BilgiCerrahHekimYALÇIN ŞANLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYALÇIN ŞANLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYALÇIN ŞANLI Doğum TarihiİrtibatYALÇIN ŞANLI Tedavi OlanlarSağlıkYALÇIN ŞANLI ÖzgeçmişYALÇIN ŞANLI BiyografiCerrahisiYALÇIN ŞANLI DoktordurYALÇIN ŞANLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYALÇIN ŞANLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYALÇIN ŞANLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,629 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır