Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Nurdan Evliyaoğlu
NURDAN EVLİYAOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURDAN EVLİYAOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. NURDAN EVLİYAOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. NURDAN EVLİYAOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURDAN EVLİYAOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURDAN EVLİYAOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURDAN EVLİYAOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURDAN EVLİYAOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURDAN EVLİYAOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.NURDAN,  EVLİYAOĞLU,   AdanaNURDAN EVLİYAOĞLU Muayene ÜcretiNURDAN EVLİYAOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURDAN EVLİYAOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURDAN EVLİYAOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURDAN EVLİYAOĞLU Hakkında BilgiYorumlarNURDAN EVLİYAOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURDAN EVLİYAOĞLU HakkındaNURDAN EVLİYAOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURDAN EVLİYAOĞLU ÖzgeçmişiNURDAN EVLİYAOĞLU RandevuNURDAN EVLİYAOĞLU MuayenehaneNURDAN EVLİYAOĞLU Muayene ÜcretiNURDAN EVLİYAOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURDAN EVLİYAOĞLU BulGetirNURDAN EVLİYAOĞLU NeredeCep NoNURDAN EVLİYAOĞLU UzmanıNURDAN EVLİYAOĞLU Özel MuayeneNURDAN EVLİYAOĞLU NumarasıNURDAN EVLİYAOĞLU Nerede ÇalışıyorNURDAN EVLİYAOĞLU GörevliUzmanlıkAileNURDAN EVLİYAOĞLU ŞikayetNURDAN EVLİYAOĞLU ÖneriNURDAN EVLİYAOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarNURDAN EVLİYAOĞLU KimdirSekreterHemşireNURDAN EVLİYAOĞLU Yeni BilgileriNURDAN EVLİYAOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimNURDAN EVLİYAOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURDAN EVLİYAOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURDAN EVLİYAOĞLU Doğum TarihiİrtibatNURDAN EVLİYAOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkNURDAN EVLİYAOĞLU ÖzgeçmişNURDAN EVLİYAOĞLU BiyografiCerrahisiNURDAN EVLİYAOĞLU DoktordurNURDAN EVLİYAOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURDAN EVLİYAOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURDAN EVLİYAOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,139 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır