Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mehmetali Un
MEHMETALİ UN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMETALİ UN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. MEHMETALİ UN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. MEHMETALİ UN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMETALİ UN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMETALİ UN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMETALİ UN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMETALİ UN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMETALİ UN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.MEHMETALİ,  UN,   AdanaMEHMETALİ UN Muayene ÜcretiMEHMETALİ UN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMETALİ UN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMETALİ UN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMETALİ UN Hakkında BilgiYorumlarMEHMETALİ UN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMETALİ UN HakkındaMEHMETALİ UN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMETALİ UN ÖzgeçmişiMEHMETALİ UN RandevuMEHMETALİ UN MuayenehaneMEHMETALİ UN Muayene ÜcretiMEHMETALİ UN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMETALİ UN BulGetirMEHMETALİ UN NeredeCep NoMEHMETALİ UN UzmanıMEHMETALİ UN Özel MuayeneMEHMETALİ UN NumarasıMEHMETALİ UN Nerede ÇalışıyorMEHMETALİ UN GörevliUzmanlıkAileMEHMETALİ UN ŞikayetMEHMETALİ UN ÖneriMEHMETALİ UN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMETALİ UN KimdirSekreterHemşireMEHMETALİ UN Yeni BilgileriMEHMETALİ UN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMETALİ UN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMETALİ UN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMETALİ UN Doğum TarihiİrtibatMEHMETALİ UN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMETALİ UN ÖzgeçmişMEHMETALİ UN BiyografiCerrahisiMEHMETALİ UN DoktordurMEHMETALİ UN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMETALİ UN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMETALİ UN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,649 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır