Doktor Bilgileri

Dr. Suat Özlük
SUAT ÖZLÜK (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SUAT ÖZLÜK (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SUAT ÖZLÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SUAT ÖZLÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SUAT ÖZLÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SUAT ÖZLÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SUAT ÖZLÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SUAT ÖZLÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SUAT ÖZLÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SUAT,  ÖZLÜK,   AdanaSUAT ÖZLÜK Muayene ÜcretiSUAT ÖZLÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSUAT ÖZLÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSUAT ÖZLÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSUAT ÖZLÜK Hakkında BilgiYorumlarSUAT ÖZLÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSUAT ÖZLÜK HakkındaSUAT ÖZLÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSUAT ÖZLÜK ÖzgeçmişiSUAT ÖZLÜK RandevuSUAT ÖZLÜK MuayenehaneSUAT ÖZLÜK Muayene ÜcretiSUAT ÖZLÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSUAT ÖZLÜK BulGetirSUAT ÖZLÜK NeredeCep NoSUAT ÖZLÜK UzmanıSUAT ÖZLÜK Özel MuayeneSUAT ÖZLÜK NumarasıSUAT ÖZLÜK Nerede ÇalışıyorSUAT ÖZLÜK GörevliUzmanlıkAileSUAT ÖZLÜK ŞikayetSUAT ÖZLÜK ÖneriSUAT ÖZLÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarSUAT ÖZLÜK KimdirSekreterHemşireSUAT ÖZLÜK Yeni BilgileriSUAT ÖZLÜK Hakkında BilgiCerrahHekimSUAT ÖZLÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSUAT ÖZLÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSUAT ÖZLÜK Doğum TarihiİrtibatSUAT ÖZLÜK Tedavi OlanlarSağlıkSUAT ÖZLÜK ÖzgeçmişSUAT ÖZLÜK BiyografiCerrahisiSUAT ÖZLÜK DoktordurSUAT ÖZLÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSUAT ÖZLÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSUAT ÖZLÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,401 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır