Doktor Bilgileri

Dr. Zeki Otunc
ZEKİ OTUNC (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEKİ OTUNC (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZEKİ OTUNC hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZEKİ OTUNC iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEKİ OTUNC ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEKİ OTUNC ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEKİ OTUNC ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEKİ OTUNC ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEKİ OTUNC ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZEKİ,  OTUNC,   AdanaZEKİ OTUNC Muayene ÜcretiZEKİ OTUNC Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEKİ OTUNC Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEKİ OTUNC ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEKİ OTUNC Hakkında BilgiYorumlarZEKİ OTUNC KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEKİ OTUNC HakkındaZEKİ OTUNC Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEKİ OTUNC ÖzgeçmişiZEKİ OTUNC RandevuZEKİ OTUNC MuayenehaneZEKİ OTUNC Muayene ÜcretiZEKİ OTUNC ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEKİ OTUNC BulGetirZEKİ OTUNC NeredeCep NoZEKİ OTUNC UzmanıZEKİ OTUNC Özel MuayeneZEKİ OTUNC NumarasıZEKİ OTUNC Nerede ÇalışıyorZEKİ OTUNC GörevliUzmanlıkAileZEKİ OTUNC ŞikayetZEKİ OTUNC ÖneriZEKİ OTUNC EleştiriHastalıklarıYorumlarZEKİ OTUNC KimdirSekreterHemşireZEKİ OTUNC Yeni BilgileriZEKİ OTUNC Hakkında BilgiCerrahHekimZEKİ OTUNC AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEKİ OTUNC TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEKİ OTUNC Doğum TarihiİrtibatZEKİ OTUNC Tedavi OlanlarSağlıkZEKİ OTUNC ÖzgeçmişZEKİ OTUNC BiyografiCerrahisiZEKİ OTUNC DoktordurZEKİ OTUNC Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEKİ OTUNC TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEKİ OTUNC Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,351 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır