Doktor Bilgileri

Dr. Suheyla Ozgoren Tekin
SUHEYLA OZGOREN TEKİN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SUHEYLA OZGOREN TEKİN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SUHEYLA OZGOREN TEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SUHEYLA OZGOREN TEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SUHEYLA OZGOREN TEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SUHEYLA OZGOREN TEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SUHEYLA OZGOREN TEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SUHEYLA OZGOREN TEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SUHEYLA OZGOREN TEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SUHEYLA,  OZGOREN,  TEKİN,   AdanaSUHEYLA OZGOREN TEKİN Muayene ÜcretiSUHEYLA OZGOREN TEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSUHEYLA OZGOREN TEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSUHEYLA OZGOREN TEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSUHEYLA OZGOREN TEKİN Hakkında BilgiYorumlarSUHEYLA OZGOREN TEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSUHEYLA OZGOREN TEKİN HakkındaSUHEYLA OZGOREN TEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSUHEYLA OZGOREN TEKİN ÖzgeçmişiSUHEYLA OZGOREN TEKİN RandevuSUHEYLA OZGOREN TEKİN MuayenehaneSUHEYLA OZGOREN TEKİN Muayene ÜcretiSUHEYLA OZGOREN TEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSUHEYLA OZGOREN TEKİN BulGetirSUHEYLA OZGOREN TEKİN NeredeCep NoSUHEYLA OZGOREN TEKİN UzmanıSUHEYLA OZGOREN TEKİN Özel MuayeneSUHEYLA OZGOREN TEKİN NumarasıSUHEYLA OZGOREN TEKİN Nerede ÇalışıyorSUHEYLA OZGOREN TEKİN GörevliUzmanlıkAileSUHEYLA OZGOREN TEKİN ŞikayetSUHEYLA OZGOREN TEKİN ÖneriSUHEYLA OZGOREN TEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarSUHEYLA OZGOREN TEKİN KimdirSekreterHemşireSUHEYLA OZGOREN TEKİN Yeni BilgileriSUHEYLA OZGOREN TEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimSUHEYLA OZGOREN TEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSUHEYLA OZGOREN TEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSUHEYLA OZGOREN TEKİN Doğum TarihiİrtibatSUHEYLA OZGOREN TEKİN Tedavi OlanlarSağlıkSUHEYLA OZGOREN TEKİN ÖzgeçmişSUHEYLA OZGOREN TEKİN BiyografiCerrahisiSUHEYLA OZGOREN TEKİN DoktordurSUHEYLA OZGOREN TEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSUHEYLA OZGOREN TEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSUHEYLA OZGOREN TEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,474 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır