Doktor Bilgileri

Dr. Okan Akgül
OKAN AKGÜL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OKAN AKGÜL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. OKAN AKGÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. OKAN AKGÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OKAN AKGÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OKAN AKGÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OKAN AKGÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OKAN AKGÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OKAN AKGÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.OKAN,  AKGÜL,   AdanaOKAN AKGÜL Muayene ÜcretiOKAN AKGÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOKAN AKGÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOKAN AKGÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOKAN AKGÜL Hakkında BilgiYorumlarOKAN AKGÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOKAN AKGÜL HakkındaOKAN AKGÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOKAN AKGÜL ÖzgeçmişiOKAN AKGÜL RandevuOKAN AKGÜL MuayenehaneOKAN AKGÜL Muayene ÜcretiOKAN AKGÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOKAN AKGÜL BulGetirOKAN AKGÜL NeredeCep NoOKAN AKGÜL UzmanıOKAN AKGÜL Özel MuayeneOKAN AKGÜL NumarasıOKAN AKGÜL Nerede ÇalışıyorOKAN AKGÜL GörevliUzmanlıkAileOKAN AKGÜL ŞikayetOKAN AKGÜL ÖneriOKAN AKGÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarOKAN AKGÜL KimdirSekreterHemşireOKAN AKGÜL Yeni BilgileriOKAN AKGÜL Hakkında BilgiCerrahHekimOKAN AKGÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOKAN AKGÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOKAN AKGÜL Doğum TarihiİrtibatOKAN AKGÜL Tedavi OlanlarSağlıkOKAN AKGÜL ÖzgeçmişOKAN AKGÜL BiyografiCerrahisiOKAN AKGÜL DoktordurOKAN AKGÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOKAN AKGÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOKAN AKGÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,829 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır