Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ramazan Giden
RAMAZAN GİDEN (Şanlıurfa Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAMAZAN GİDEN (Şanlıurfa Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RAMAZAN GİDEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RAMAZAN GİDEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RAMAZAN GİDEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RAMAZAN GİDEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RAMAZAN GİDEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RAMAZAN,  GİDEN,   ŞanlıurfaRAMAZAN GİDEN Muayene ÜcretiRAMAZAN GİDEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAMAZAN GİDEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAMAZAN GİDEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAMAZAN GİDEN Hakkında BilgiYorumlarRAMAZAN GİDEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAMAZAN GİDEN HakkındaRAMAZAN GİDEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAMAZAN GİDEN ÖzgeçmişiRAMAZAN GİDEN RandevuRAMAZAN GİDEN MuayenehaneRAMAZAN GİDEN Muayene ÜcretiRAMAZAN GİDEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAMAZAN GİDEN BulGetirRAMAZAN GİDEN NeredeCep NoRAMAZAN GİDEN UzmanıRAMAZAN GİDEN Özel MuayeneRAMAZAN GİDEN NumarasıRAMAZAN GİDEN Nerede ÇalışıyorRAMAZAN GİDEN GörevliUzmanlıkAileRAMAZAN GİDEN ŞikayetRAMAZAN GİDEN ÖneriRAMAZAN GİDEN EleştiriHastalıklarıYorumlarRAMAZAN GİDEN KimdirSekreterHemşireRAMAZAN GİDEN Yeni BilgileriRAMAZAN GİDEN Hakkında BilgiCerrahHekimRAMAZAN GİDEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAMAZAN GİDEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAMAZAN GİDEN Doğum TarihiİrtibatRAMAZAN GİDEN Tedavi OlanlarSağlıkRAMAZAN GİDEN ÖzgeçmişRAMAZAN GİDEN BiyografiCerrahisiRAMAZAN GİDEN DoktordurRAMAZAN GİDEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAMAZAN GİDEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAMAZAN GİDEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Şanlıurfa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,830 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır