Doktor Bilgileri

Dr. Nazmiye Akmanlar
NAZMİYE AKMANLAR (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NAZMİYE AKMANLAR (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NAZMİYE AKMANLAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NAZMİYE AKMANLAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NAZMİYE AKMANLAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NAZMİYE AKMANLAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NAZMİYE AKMANLAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NAZMİYE AKMANLAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NAZMİYE AKMANLAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NAZMİYE,  AKMANLAR,   AdanaNAZMİYE AKMANLAR Muayene ÜcretiNAZMİYE AKMANLAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNAZMİYE AKMANLAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNAZMİYE AKMANLAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNAZMİYE AKMANLAR Hakkında BilgiYorumlarNAZMİYE AKMANLAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNAZMİYE AKMANLAR HakkındaNAZMİYE AKMANLAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNAZMİYE AKMANLAR ÖzgeçmişiNAZMİYE AKMANLAR RandevuNAZMİYE AKMANLAR MuayenehaneNAZMİYE AKMANLAR Muayene ÜcretiNAZMİYE AKMANLAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNAZMİYE AKMANLAR BulGetirNAZMİYE AKMANLAR NeredeCep NoNAZMİYE AKMANLAR UzmanıNAZMİYE AKMANLAR Özel MuayeneNAZMİYE AKMANLAR NumarasıNAZMİYE AKMANLAR Nerede ÇalışıyorNAZMİYE AKMANLAR GörevliUzmanlıkAileNAZMİYE AKMANLAR ŞikayetNAZMİYE AKMANLAR ÖneriNAZMİYE AKMANLAR EleştiriHastalıklarıYorumlarNAZMİYE AKMANLAR KimdirSekreterHemşireNAZMİYE AKMANLAR Yeni BilgileriNAZMİYE AKMANLAR Hakkında BilgiCerrahHekimNAZMİYE AKMANLAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNAZMİYE AKMANLAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNAZMİYE AKMANLAR Doğum TarihiİrtibatNAZMİYE AKMANLAR Tedavi OlanlarSağlıkNAZMİYE AKMANLAR ÖzgeçmişNAZMİYE AKMANLAR BiyografiCerrahisiNAZMİYE AKMANLAR DoktordurNAZMİYE AKMANLAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNAZMİYE AKMANLAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNAZMİYE AKMANLAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,326 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır