Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Kemal Sağinda
MUSTAFA KEMAL SAĞINDA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA KEMAL SAĞINDA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA KEMAL SAĞINDA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA KEMAL SAĞINDA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA KEMAL SAĞINDA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA KEMAL SAĞINDA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA KEMAL SAĞINDA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA KEMAL SAĞINDA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA KEMAL SAĞINDA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  KEMAL,  SAĞINDA,   AdanaMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Muayene ÜcretiMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA KEMAL SAĞINDA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA KEMAL SAĞINDA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA KEMAL SAĞINDA HakkındaMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA KEMAL SAĞINDA ÖzgeçmişiMUSTAFA KEMAL SAĞINDA RandevuMUSTAFA KEMAL SAĞINDA MuayenehaneMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Muayene ÜcretiMUSTAFA KEMAL SAĞINDA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA KEMAL SAĞINDA BulGetirMUSTAFA KEMAL SAĞINDA NeredeCep NoMUSTAFA KEMAL SAĞINDA UzmanıMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Özel MuayeneMUSTAFA KEMAL SAĞINDA NumarasıMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Nerede ÇalışıyorMUSTAFA KEMAL SAĞINDA GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA KEMAL SAĞINDA ŞikayetMUSTAFA KEMAL SAĞINDA ÖneriMUSTAFA KEMAL SAĞINDA EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA KEMAL SAĞINDA KimdirSekreterHemşireMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Yeni BilgileriMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA KEMAL SAĞINDA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA KEMAL SAĞINDA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA KEMAL SAĞINDA ÖzgeçmişMUSTAFA KEMAL SAĞINDA BiyografiCerrahisiMUSTAFA KEMAL SAĞINDA DoktordurMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA KEMAL SAĞINDA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA KEMAL SAĞINDA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,283 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır