Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Ozturk
MEHMET OZTURK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET OZTURK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET OZTURK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET OZTURK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET OZTURK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET OZTURK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET OZTURK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET OZTURK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET OZTURK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  OZTURK,   AdanaMEHMET OZTURK Muayene ÜcretiMEHMET OZTURK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET OZTURK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET OZTURK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET OZTURK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET OZTURK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET OZTURK HakkındaMEHMET OZTURK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET OZTURK ÖzgeçmişiMEHMET OZTURK RandevuMEHMET OZTURK MuayenehaneMEHMET OZTURK Muayene ÜcretiMEHMET OZTURK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET OZTURK BulGetirMEHMET OZTURK NeredeCep NoMEHMET OZTURK UzmanıMEHMET OZTURK Özel MuayeneMEHMET OZTURK NumarasıMEHMET OZTURK Nerede ÇalışıyorMEHMET OZTURK GörevliUzmanlıkAileMEHMET OZTURK ŞikayetMEHMET OZTURK ÖneriMEHMET OZTURK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET OZTURK KimdirSekreterHemşireMEHMET OZTURK Yeni BilgileriMEHMET OZTURK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET OZTURK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET OZTURK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET OZTURK Doğum TarihiİrtibatMEHMET OZTURK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET OZTURK ÖzgeçmişMEHMET OZTURK BiyografiCerrahisiMEHMET OZTURK DoktordurMEHMET OZTURK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET OZTURK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET OZTURK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,480 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır