Doktor Bilgileri

Dr. Husniye Akyurek
HUSNİYE AKYUREK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HUSNİYE AKYUREK (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HUSNİYE AKYUREK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HUSNİYE AKYUREK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HUSNİYE AKYUREK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HUSNİYE AKYUREK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HUSNİYE AKYUREK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HUSNİYE AKYUREK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HUSNİYE AKYUREK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HUSNİYE,  AKYUREK,   AdanaHUSNİYE AKYUREK Muayene ÜcretiHUSNİYE AKYUREK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHUSNİYE AKYUREK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHUSNİYE AKYUREK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHUSNİYE AKYUREK Hakkında BilgiYorumlarHUSNİYE AKYUREK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHUSNİYE AKYUREK HakkındaHUSNİYE AKYUREK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHUSNİYE AKYUREK ÖzgeçmişiHUSNİYE AKYUREK RandevuHUSNİYE AKYUREK MuayenehaneHUSNİYE AKYUREK Muayene ÜcretiHUSNİYE AKYUREK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHUSNİYE AKYUREK BulGetirHUSNİYE AKYUREK NeredeCep NoHUSNİYE AKYUREK UzmanıHUSNİYE AKYUREK Özel MuayeneHUSNİYE AKYUREK NumarasıHUSNİYE AKYUREK Nerede ÇalışıyorHUSNİYE AKYUREK GörevliUzmanlıkAileHUSNİYE AKYUREK ŞikayetHUSNİYE AKYUREK ÖneriHUSNİYE AKYUREK EleştiriHastalıklarıYorumlarHUSNİYE AKYUREK KimdirSekreterHemşireHUSNİYE AKYUREK Yeni BilgileriHUSNİYE AKYUREK Hakkında BilgiCerrahHekimHUSNİYE AKYUREK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHUSNİYE AKYUREK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHUSNİYE AKYUREK Doğum TarihiİrtibatHUSNİYE AKYUREK Tedavi OlanlarSağlıkHUSNİYE AKYUREK ÖzgeçmişHUSNİYE AKYUREK BiyografiCerrahisiHUSNİYE AKYUREK DoktordurHUSNİYE AKYUREK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHUSNİYE AKYUREK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHUSNİYE AKYUREK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,774 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır