Doktor Bilgileri

Dr. Berrak Bilginer Gürbüz
BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BERRAK,  BİLGİNER,  GÜRBÜZ,   AdanaBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Muayene ÜcretiBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Hakkında BilgiYorumlarBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ HakkındaBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ÖzgeçmişiBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ RandevuBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ MuayenehaneBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Muayene ÜcretiBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ BulGetirBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ NeredeCep NoBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ UzmanıBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Özel MuayeneBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ NumarasıBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Nerede ÇalışıyorBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ GörevliUzmanlıkAileBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ŞikayetBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ÖneriBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ EleştiriHastalıklarıYorumlarBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ KimdirSekreterHemşireBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Yeni BilgileriBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Hakkında BilgiCerrahHekimBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Doğum TarihiİrtibatBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Tedavi OlanlarSağlıkBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ ÖzgeçmişBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ BiyografiCerrahisiBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ DoktordurBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 67,470 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır