Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Serhan Küpeli
SERHAN KÜPELİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERHAN KÜPELİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. SERHAN KÜPELİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. SERHAN KÜPELİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERHAN KÜPELİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERHAN KÜPELİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERHAN KÜPELİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERHAN KÜPELİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERHAN KÜPELİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.SERHAN,  KÜPELİ,   AdanaSERHAN KÜPELİ Muayene ÜcretiSERHAN KÜPELİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERHAN KÜPELİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERHAN KÜPELİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERHAN KÜPELİ Hakkında BilgiYorumlarSERHAN KÜPELİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERHAN KÜPELİ HakkındaSERHAN KÜPELİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERHAN KÜPELİ ÖzgeçmişiSERHAN KÜPELİ RandevuSERHAN KÜPELİ MuayenehaneSERHAN KÜPELİ Muayene ÜcretiSERHAN KÜPELİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERHAN KÜPELİ BulGetirSERHAN KÜPELİ NeredeCep NoSERHAN KÜPELİ UzmanıSERHAN KÜPELİ Özel MuayeneSERHAN KÜPELİ NumarasıSERHAN KÜPELİ Nerede ÇalışıyorSERHAN KÜPELİ GörevliUzmanlıkAileSERHAN KÜPELİ ŞikayetSERHAN KÜPELİ ÖneriSERHAN KÜPELİ EleştiriHastalıklarıYorumlarSERHAN KÜPELİ KimdirSekreterHemşireSERHAN KÜPELİ Yeni BilgileriSERHAN KÜPELİ Hakkında BilgiCerrahHekimSERHAN KÜPELİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERHAN KÜPELİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERHAN KÜPELİ Doğum TarihiİrtibatSERHAN KÜPELİ Tedavi OlanlarSağlıkSERHAN KÜPELİ ÖzgeçmişSERHAN KÜPELİ BiyografiCerrahisiSERHAN KÜPELİ DoktordurSERHAN KÜPELİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERHAN KÜPELİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERHAN KÜPELİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,469 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır