Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Riza Dinçer Yildizdaş
RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.RIZA,  DİNÇER,  YILDIZDAŞ,   AdanaRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Muayene ÜcretiRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Hakkında BilgiYorumlarRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ HakkındaRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ÖzgeçmişiRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ RandevuRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ MuayenehaneRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Muayene ÜcretiRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ BulGetirRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ NeredeCep NoRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ UzmanıRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Özel MuayeneRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ NumarasıRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Nerede ÇalışıyorRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ GörevliUzmanlıkAileRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ŞikayetRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ÖneriRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ KimdirSekreterHemşireRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Yeni BilgileriRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Doğum TarihiİrtibatRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Tedavi OlanlarSağlıkRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ ÖzgeçmişRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ BiyografiCerrahisiRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ DoktordurRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRIZA DİNÇER YILDIZDAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,909 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır