Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Hayri Levent Yilmaz
HAYRİ LEVENT YILMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYRİ LEVENT YILMAZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. HAYRİ LEVENT YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. HAYRİ LEVENT YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAYRİ LEVENT YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAYRİ LEVENT YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAYRİ LEVENT YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAYRİ LEVENT YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAYRİ LEVENT YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.HAYRİ,  LEVENT,  YILMAZ,   AdanaHAYRİ LEVENT YILMAZ Muayene ÜcretiHAYRİ LEVENT YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYRİ LEVENT YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYRİ LEVENT YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYRİ LEVENT YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarHAYRİ LEVENT YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYRİ LEVENT YILMAZ HakkındaHAYRİ LEVENT YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYRİ LEVENT YILMAZ ÖzgeçmişiHAYRİ LEVENT YILMAZ RandevuHAYRİ LEVENT YILMAZ MuayenehaneHAYRİ LEVENT YILMAZ Muayene ÜcretiHAYRİ LEVENT YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYRİ LEVENT YILMAZ BulGetirHAYRİ LEVENT YILMAZ NeredeCep NoHAYRİ LEVENT YILMAZ UzmanıHAYRİ LEVENT YILMAZ Özel MuayeneHAYRİ LEVENT YILMAZ NumarasıHAYRİ LEVENT YILMAZ Nerede ÇalışıyorHAYRİ LEVENT YILMAZ GörevliUzmanlıkAileHAYRİ LEVENT YILMAZ ŞikayetHAYRİ LEVENT YILMAZ ÖneriHAYRİ LEVENT YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYRİ LEVENT YILMAZ KimdirSekreterHemşireHAYRİ LEVENT YILMAZ Yeni BilgileriHAYRİ LEVENT YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimHAYRİ LEVENT YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYRİ LEVENT YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYRİ LEVENT YILMAZ Doğum TarihiİrtibatHAYRİ LEVENT YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkHAYRİ LEVENT YILMAZ ÖzgeçmişHAYRİ LEVENT YILMAZ BiyografiCerrahisiHAYRİ LEVENT YILMAZ DoktordurHAYRİ LEVENT YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYRİ LEVENT YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYRİ LEVENT YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,330 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır