Doktor Bilgileri

Dr. Süleyman Nazoğlu
SÜLEYMAN NAZOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN NAZOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SÜLEYMAN NAZOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SÜLEYMAN NAZOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN NAZOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN NAZOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN NAZOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN NAZOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN NAZOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SÜLEYMAN,  NAZOĞLU,   AdanaSÜLEYMAN NAZOĞLU Muayene ÜcretiSÜLEYMAN NAZOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN NAZOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN NAZOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN NAZOĞLU Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN NAZOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN NAZOĞLU HakkındaSÜLEYMAN NAZOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN NAZOĞLU ÖzgeçmişiSÜLEYMAN NAZOĞLU RandevuSÜLEYMAN NAZOĞLU MuayenehaneSÜLEYMAN NAZOĞLU Muayene ÜcretiSÜLEYMAN NAZOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN NAZOĞLU BulGetirSÜLEYMAN NAZOĞLU NeredeCep NoSÜLEYMAN NAZOĞLU UzmanıSÜLEYMAN NAZOĞLU Özel MuayeneSÜLEYMAN NAZOĞLU NumarasıSÜLEYMAN NAZOĞLU Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN NAZOĞLU GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN NAZOĞLU ŞikayetSÜLEYMAN NAZOĞLU ÖneriSÜLEYMAN NAZOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN NAZOĞLU KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN NAZOĞLU Yeni BilgileriSÜLEYMAN NAZOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN NAZOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN NAZOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN NAZOĞLU Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN NAZOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN NAZOĞLU ÖzgeçmişSÜLEYMAN NAZOĞLU BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN NAZOĞLU DoktordurSÜLEYMAN NAZOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN NAZOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN NAZOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,764 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır