Doktor Bilgileri

Dr. Mahir Gülen
MAHİR GÜLEN (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MAHİR GÜLEN (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MAHİR GÜLEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MAHİR GÜLEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MAHİR GÜLEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MAHİR GÜLEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MAHİR GÜLEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MAHİR GÜLEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MAHİR GÜLEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MAHİR,  GÜLEN,   AdanaMAHİR GÜLEN Muayene ÜcretiMAHİR GÜLEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMAHİR GÜLEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMAHİR GÜLEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMAHİR GÜLEN Hakkında BilgiYorumlarMAHİR GÜLEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMAHİR GÜLEN HakkındaMAHİR GÜLEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMAHİR GÜLEN ÖzgeçmişiMAHİR GÜLEN RandevuMAHİR GÜLEN MuayenehaneMAHİR GÜLEN Muayene ÜcretiMAHİR GÜLEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMAHİR GÜLEN BulGetirMAHİR GÜLEN NeredeCep NoMAHİR GÜLEN UzmanıMAHİR GÜLEN Özel MuayeneMAHİR GÜLEN NumarasıMAHİR GÜLEN Nerede ÇalışıyorMAHİR GÜLEN GörevliUzmanlıkAileMAHİR GÜLEN ŞikayetMAHİR GÜLEN ÖneriMAHİR GÜLEN EleştiriHastalıklarıYorumlarMAHİR GÜLEN KimdirSekreterHemşireMAHİR GÜLEN Yeni BilgileriMAHİR GÜLEN Hakkında BilgiCerrahHekimMAHİR GÜLEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMAHİR GÜLEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMAHİR GÜLEN Doğum TarihiİrtibatMAHİR GÜLEN Tedavi OlanlarSağlıkMAHİR GÜLEN ÖzgeçmişMAHİR GÜLEN BiyografiCerrahisiMAHİR GÜLEN DoktordurMAHİR GÜLEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMAHİR GÜLEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMAHİR GÜLEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,146 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır