Doktor Bilgileri

Dr. Sibel Acembekiroğlu
SİBEL ACEMBEKİROĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL ACEMBEKİROĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİBEL ACEMBEKİROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİBEL ACEMBEKİROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL ACEMBEKİROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL ACEMBEKİROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL ACEMBEKİROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL ACEMBEKİROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL ACEMBEKİROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİBEL,  ACEMBEKİROĞLU,   AdanaSİBEL ACEMBEKİROĞLU Muayene ÜcretiSİBEL ACEMBEKİROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL ACEMBEKİROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL ACEMBEKİROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL ACEMBEKİROĞLU Hakkında BilgiYorumlarSİBEL ACEMBEKİROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL ACEMBEKİROĞLU HakkındaSİBEL ACEMBEKİROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL ACEMBEKİROĞLU ÖzgeçmişiSİBEL ACEMBEKİROĞLU RandevuSİBEL ACEMBEKİROĞLU MuayenehaneSİBEL ACEMBEKİROĞLU Muayene ÜcretiSİBEL ACEMBEKİROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL ACEMBEKİROĞLU BulGetirSİBEL ACEMBEKİROĞLU NeredeCep NoSİBEL ACEMBEKİROĞLU UzmanıSİBEL ACEMBEKİROĞLU Özel MuayeneSİBEL ACEMBEKİROĞLU NumarasıSİBEL ACEMBEKİROĞLU Nerede ÇalışıyorSİBEL ACEMBEKİROĞLU GörevliUzmanlıkAileSİBEL ACEMBEKİROĞLU ŞikayetSİBEL ACEMBEKİROĞLU ÖneriSİBEL ACEMBEKİROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL ACEMBEKİROĞLU KimdirSekreterHemşireSİBEL ACEMBEKİROĞLU Yeni BilgileriSİBEL ACEMBEKİROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL ACEMBEKİROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL ACEMBEKİROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL ACEMBEKİROĞLU Doğum TarihiİrtibatSİBEL ACEMBEKİROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL ACEMBEKİROĞLU ÖzgeçmişSİBEL ACEMBEKİROĞLU BiyografiCerrahisiSİBEL ACEMBEKİROĞLU DoktordurSİBEL ACEMBEKİROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL ACEMBEKİROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL ACEMBEKİROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,340 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır