Doktor Bilgileri

Dr. Seray Yener Zöhre
SERAY YENER ZÖHRE (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERAY YENER ZÖHRE (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERAY YENER ZÖHRE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERAY YENER ZÖHRE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERAY YENER ZÖHRE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERAY YENER ZÖHRE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERAY YENER ZÖHRE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERAY YENER ZÖHRE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERAY YENER ZÖHRE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERAY,  YENER,  ZÖHRE,   AdanaSERAY YENER ZÖHRE Muayene ÜcretiSERAY YENER ZÖHRE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERAY YENER ZÖHRE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERAY YENER ZÖHRE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERAY YENER ZÖHRE Hakkında BilgiYorumlarSERAY YENER ZÖHRE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERAY YENER ZÖHRE HakkındaSERAY YENER ZÖHRE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERAY YENER ZÖHRE ÖzgeçmişiSERAY YENER ZÖHRE RandevuSERAY YENER ZÖHRE MuayenehaneSERAY YENER ZÖHRE Muayene ÜcretiSERAY YENER ZÖHRE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERAY YENER ZÖHRE BulGetirSERAY YENER ZÖHRE NeredeCep NoSERAY YENER ZÖHRE UzmanıSERAY YENER ZÖHRE Özel MuayeneSERAY YENER ZÖHRE NumarasıSERAY YENER ZÖHRE Nerede ÇalışıyorSERAY YENER ZÖHRE GörevliUzmanlıkAileSERAY YENER ZÖHRE ŞikayetSERAY YENER ZÖHRE ÖneriSERAY YENER ZÖHRE EleştiriHastalıklarıYorumlarSERAY YENER ZÖHRE KimdirSekreterHemşireSERAY YENER ZÖHRE Yeni BilgileriSERAY YENER ZÖHRE Hakkında BilgiCerrahHekimSERAY YENER ZÖHRE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERAY YENER ZÖHRE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERAY YENER ZÖHRE Doğum TarihiİrtibatSERAY YENER ZÖHRE Tedavi OlanlarSağlıkSERAY YENER ZÖHRE ÖzgeçmişSERAY YENER ZÖHRE BiyografiCerrahisiSERAY YENER ZÖHRE DoktordurSERAY YENER ZÖHRE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERAY YENER ZÖHRE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERAY YENER ZÖHRE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,465 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır