Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ali Korkmaz
Ali KORKMAZ (İstanbul Çocuk Psikiyatristi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali KORKMAZ (İstanbul Çocuk Psikiyatristi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali KORKMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali KORKMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali KORKMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali KORKMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali KORKMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ali,  KORKMAZ,   İstanbulAli KORKMAZ Muayene ÜcretiAli KORKMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli KORKMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli KORKMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli KORKMAZ Hakkında BilgiYorumlarAli KORKMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli KORKMAZ HakkındaAli KORKMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli KORKMAZ ÖzgeçmişiAli KORKMAZ RandevuAli KORKMAZ MuayenehaneAli KORKMAZ Muayene ÜcretiAli KORKMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli KORKMAZ BulGetirAli KORKMAZ NeredeCep NoAli KORKMAZ UzmanıAli KORKMAZ Özel MuayeneAli KORKMAZ NumarasıAli KORKMAZ Nerede ÇalışıyorAli KORKMAZ GörevliUzmanlıkAileAli KORKMAZ ŞikayetAli KORKMAZ ÖneriAli KORKMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarAli KORKMAZ KimdirSekreterHemşireAli KORKMAZ Yeni BilgileriAli KORKMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimAli KORKMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli KORKMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli KORKMAZ Doğum TarihiİrtibatAli KORKMAZ Tedavi OlanlarSağlıkAli KORKMAZ ÖzgeçmişAli KORKMAZ BiyografiCerrahisiAli KORKMAZ DoktordurAli KORKMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli KORKMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli KORKMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatristi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 352,163 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır