Doktor Bilgileri

Dr. Perihan Yasemen Canöz
PERİHAN YASEMEN CANÖZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor PERİHAN YASEMEN CANÖZ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. PERİHAN YASEMEN CANÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. PERİHAN YASEMEN CANÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor PERİHAN YASEMEN CANÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor PERİHAN YASEMEN CANÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor PERİHAN YASEMEN CANÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor PERİHAN YASEMEN CANÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor PERİHAN YASEMEN CANÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.PERİHAN,  YASEMEN,  CANÖZ,   AdanaPERİHAN YASEMEN CANÖZ Muayene ÜcretiPERİHAN YASEMEN CANÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPERİHAN YASEMEN CANÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPERİHAN YASEMEN CANÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPERİHAN YASEMEN CANÖZ Hakkında BilgiYorumlarPERİHAN YASEMEN CANÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPERİHAN YASEMEN CANÖZ HakkındaPERİHAN YASEMEN CANÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPERİHAN YASEMEN CANÖZ ÖzgeçmişiPERİHAN YASEMEN CANÖZ RandevuPERİHAN YASEMEN CANÖZ MuayenehanePERİHAN YASEMEN CANÖZ Muayene ÜcretiPERİHAN YASEMEN CANÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPERİHAN YASEMEN CANÖZ BulGetirPERİHAN YASEMEN CANÖZ NeredeCep NoPERİHAN YASEMEN CANÖZ UzmanıPERİHAN YASEMEN CANÖZ Özel MuayenePERİHAN YASEMEN CANÖZ NumarasıPERİHAN YASEMEN CANÖZ Nerede ÇalışıyorPERİHAN YASEMEN CANÖZ GörevliUzmanlıkAilePERİHAN YASEMEN CANÖZ ŞikayetPERİHAN YASEMEN CANÖZ ÖneriPERİHAN YASEMEN CANÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarPERİHAN YASEMEN CANÖZ KimdirSekreterHemşirePERİHAN YASEMEN CANÖZ Yeni BilgileriPERİHAN YASEMEN CANÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimPERİHAN YASEMEN CANÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPERİHAN YASEMEN CANÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPERİHAN YASEMEN CANÖZ Doğum TarihiİrtibatPERİHAN YASEMEN CANÖZ Tedavi OlanlarSağlıkPERİHAN YASEMEN CANÖZ ÖzgeçmişPERİHAN YASEMEN CANÖZ BiyografiCerrahisiPERİHAN YASEMEN CANÖZ DoktordurPERİHAN YASEMEN CANÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPERİHAN YASEMEN CANÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPERİHAN YASEMEN CANÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,613 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır