Doktor Bilgileri

Dr. Ömer Okuyan
ÖMER OKUYAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖMER OKUYAN (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖMER OKUYAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖMER OKUYAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖMER OKUYAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖMER OKUYAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖMER OKUYAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖMER OKUYAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖMER OKUYAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖMER,  OKUYAN,   AdanaÖMER OKUYAN Muayene ÜcretiÖMER OKUYAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖMER OKUYAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖMER OKUYAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖMER OKUYAN Hakkında BilgiYorumlarÖMER OKUYAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖMER OKUYAN HakkındaÖMER OKUYAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖMER OKUYAN ÖzgeçmişiÖMER OKUYAN RandevuÖMER OKUYAN MuayenehaneÖMER OKUYAN Muayene ÜcretiÖMER OKUYAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖMER OKUYAN BulGetirÖMER OKUYAN NeredeCep NoÖMER OKUYAN UzmanıÖMER OKUYAN Özel MuayeneÖMER OKUYAN NumarasıÖMER OKUYAN Nerede ÇalışıyorÖMER OKUYAN GörevliUzmanlıkAileÖMER OKUYAN ŞikayetÖMER OKUYAN ÖneriÖMER OKUYAN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖMER OKUYAN KimdirSekreterHemşireÖMER OKUYAN Yeni BilgileriÖMER OKUYAN Hakkında BilgiCerrahHekimÖMER OKUYAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖMER OKUYAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖMER OKUYAN Doğum TarihiİrtibatÖMER OKUYAN Tedavi OlanlarSağlıkÖMER OKUYAN ÖzgeçmişÖMER OKUYAN BiyografiCerrahisiÖMER OKUYAN DoktordurÖMER OKUYAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖMER OKUYAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖMER OKUYAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,524 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır