Doktor Bilgileri

Dr. Nuriye Asli Arslanoğlu
NURİYE ASLI ARSLANOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURİYE ASLI ARSLANOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NURİYE ASLI ARSLANOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NURİYE ASLI ARSLANOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURİYE ASLI ARSLANOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURİYE ASLI ARSLANOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURİYE ASLI ARSLANOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURİYE ASLI ARSLANOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURİYE ASLI ARSLANOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NURİYE,  ASLI,  ARSLANOĞLU,   AdanaNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Muayene ÜcretiNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURİYE ASLI ARSLANOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Hakkında BilgiYorumlarNURİYE ASLI ARSLANOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURİYE ASLI ARSLANOĞLU HakkındaNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURİYE ASLI ARSLANOĞLU ÖzgeçmişiNURİYE ASLI ARSLANOĞLU RandevuNURİYE ASLI ARSLANOĞLU MuayenehaneNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Muayene ÜcretiNURİYE ASLI ARSLANOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURİYE ASLI ARSLANOĞLU BulGetirNURİYE ASLI ARSLANOĞLU NeredeCep NoNURİYE ASLI ARSLANOĞLU UzmanıNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Özel MuayeneNURİYE ASLI ARSLANOĞLU NumarasıNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Nerede ÇalışıyorNURİYE ASLI ARSLANOĞLU GörevliUzmanlıkAileNURİYE ASLI ARSLANOĞLU ŞikayetNURİYE ASLI ARSLANOĞLU ÖneriNURİYE ASLI ARSLANOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarNURİYE ASLI ARSLANOĞLU KimdirSekreterHemşireNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Yeni BilgileriNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimNURİYE ASLI ARSLANOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURİYE ASLI ARSLANOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Doğum TarihiİrtibatNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkNURİYE ASLI ARSLANOĞLU ÖzgeçmişNURİYE ASLI ARSLANOĞLU BiyografiCerrahisiNURİYE ASLI ARSLANOĞLU DoktordurNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURİYE ASLI ARSLANOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURİYE ASLI ARSLANOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,519 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır