Doktor Bilgileri

Dr. Nuri Onur Azizoğlu
NURİ ONUR AZİZOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURİ ONUR AZİZOĞLU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NURİ ONUR AZİZOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NURİ ONUR AZİZOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURİ ONUR AZİZOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURİ ONUR AZİZOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURİ ONUR AZİZOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURİ ONUR AZİZOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURİ ONUR AZİZOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NURİ,  ONUR,  AZİZOĞLU,   AdanaNURİ ONUR AZİZOĞLU Muayene ÜcretiNURİ ONUR AZİZOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURİ ONUR AZİZOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURİ ONUR AZİZOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURİ ONUR AZİZOĞLU Hakkında BilgiYorumlarNURİ ONUR AZİZOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURİ ONUR AZİZOĞLU HakkındaNURİ ONUR AZİZOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURİ ONUR AZİZOĞLU ÖzgeçmişiNURİ ONUR AZİZOĞLU RandevuNURİ ONUR AZİZOĞLU MuayenehaneNURİ ONUR AZİZOĞLU Muayene ÜcretiNURİ ONUR AZİZOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURİ ONUR AZİZOĞLU BulGetirNURİ ONUR AZİZOĞLU NeredeCep NoNURİ ONUR AZİZOĞLU UzmanıNURİ ONUR AZİZOĞLU Özel MuayeneNURİ ONUR AZİZOĞLU NumarasıNURİ ONUR AZİZOĞLU Nerede ÇalışıyorNURİ ONUR AZİZOĞLU GörevliUzmanlıkAileNURİ ONUR AZİZOĞLU ŞikayetNURİ ONUR AZİZOĞLU ÖneriNURİ ONUR AZİZOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarNURİ ONUR AZİZOĞLU KimdirSekreterHemşireNURİ ONUR AZİZOĞLU Yeni BilgileriNURİ ONUR AZİZOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimNURİ ONUR AZİZOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURİ ONUR AZİZOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURİ ONUR AZİZOĞLU Doğum TarihiİrtibatNURİ ONUR AZİZOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkNURİ ONUR AZİZOĞLU ÖzgeçmişNURİ ONUR AZİZOĞLU BiyografiCerrahisiNURİ ONUR AZİZOĞLU DoktordurNURİ ONUR AZİZOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURİ ONUR AZİZOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURİ ONUR AZİZOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,839 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır