Doktor Bilgileri

Dr. İhsan Yüksekkaya
İHSAN YÜKSEKKAYA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İHSAN YÜKSEKKAYA (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İHSAN YÜKSEKKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İHSAN YÜKSEKKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İHSAN YÜKSEKKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İHSAN YÜKSEKKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İHSAN YÜKSEKKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İHSAN YÜKSEKKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İHSAN YÜKSEKKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İHSAN,  YÜKSEKKAYA,   AdanaİHSAN YÜKSEKKAYA Muayene ÜcretiİHSAN YÜKSEKKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİHSAN YÜKSEKKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİHSAN YÜKSEKKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİHSAN YÜKSEKKAYA Hakkında BilgiYorumlarİHSAN YÜKSEKKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİHSAN YÜKSEKKAYA HakkındaİHSAN YÜKSEKKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİHSAN YÜKSEKKAYA ÖzgeçmişiİHSAN YÜKSEKKAYA RandevuİHSAN YÜKSEKKAYA MuayenehaneİHSAN YÜKSEKKAYA Muayene ÜcretiİHSAN YÜKSEKKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİHSAN YÜKSEKKAYA BulGetirİHSAN YÜKSEKKAYA NeredeCep NoİHSAN YÜKSEKKAYA UzmanıİHSAN YÜKSEKKAYA Özel MuayeneİHSAN YÜKSEKKAYA NumarasıİHSAN YÜKSEKKAYA Nerede ÇalışıyorİHSAN YÜKSEKKAYA GörevliUzmanlıkAileİHSAN YÜKSEKKAYA ŞikayetİHSAN YÜKSEKKAYA ÖneriİHSAN YÜKSEKKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarİHSAN YÜKSEKKAYA KimdirSekreterHemşireİHSAN YÜKSEKKAYA Yeni BilgileriİHSAN YÜKSEKKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimİHSAN YÜKSEKKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİHSAN YÜKSEKKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİHSAN YÜKSEKKAYA Doğum TarihiİrtibatİHSAN YÜKSEKKAYA Tedavi OlanlarSağlıkİHSAN YÜKSEKKAYA ÖzgeçmişİHSAN YÜKSEKKAYA BiyografiCerrahisiİHSAN YÜKSEKKAYA DoktordurİHSAN YÜKSEKKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİHSAN YÜKSEKKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİHSAN YÜKSEKKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,889 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır