Doktor Bilgileri

Dr. Hatice Bülbül
HATİCE BÜLBÜL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE BÜLBÜL (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HATİCE BÜLBÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HATİCE BÜLBÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE BÜLBÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE BÜLBÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE BÜLBÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE BÜLBÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE BÜLBÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HATİCE,  BÜLBÜL,   AdanaHATİCE BÜLBÜL Muayene ÜcretiHATİCE BÜLBÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE BÜLBÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE BÜLBÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE BÜLBÜL Hakkında BilgiYorumlarHATİCE BÜLBÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE BÜLBÜL HakkındaHATİCE BÜLBÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE BÜLBÜL ÖzgeçmişiHATİCE BÜLBÜL RandevuHATİCE BÜLBÜL MuayenehaneHATİCE BÜLBÜL Muayene ÜcretiHATİCE BÜLBÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE BÜLBÜL BulGetirHATİCE BÜLBÜL NeredeCep NoHATİCE BÜLBÜL UzmanıHATİCE BÜLBÜL Özel MuayeneHATİCE BÜLBÜL NumarasıHATİCE BÜLBÜL Nerede ÇalışıyorHATİCE BÜLBÜL GörevliUzmanlıkAileHATİCE BÜLBÜL ŞikayetHATİCE BÜLBÜL ÖneriHATİCE BÜLBÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE BÜLBÜL KimdirSekreterHemşireHATİCE BÜLBÜL Yeni BilgileriHATİCE BÜLBÜL Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE BÜLBÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE BÜLBÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE BÜLBÜL Doğum TarihiİrtibatHATİCE BÜLBÜL Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE BÜLBÜL ÖzgeçmişHATİCE BÜLBÜL BiyografiCerrahisiHATİCE BÜLBÜL DoktordurHATİCE BÜLBÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE BÜLBÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE BÜLBÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,025 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır