Doktor Bilgileri

Dr. Duru Hakan Karabacak
DURU HAKAN KARABACAK (İzmir Nöroterapi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DURU HAKAN KARABACAK (İzmir Nöroterapi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DURU HAKAN KARABACAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DURU HAKAN KARABACAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DURU HAKAN KARABACAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DURU HAKAN KARABACAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DURU HAKAN KARABACAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DURU,  HAKAN,  KARABACAK,   İzmirDURU HAKAN KARABACAK Muayene ÜcretiDURU HAKAN KARABACAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDURU HAKAN KARABACAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDURU HAKAN KARABACAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDURU HAKAN KARABACAK Hakkında BilgiYorumlarDURU HAKAN KARABACAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDURU HAKAN KARABACAK HakkındaDURU HAKAN KARABACAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDURU HAKAN KARABACAK ÖzgeçmişiDURU HAKAN KARABACAK RandevuDURU HAKAN KARABACAK MuayenehaneDURU HAKAN KARABACAK Muayene ÜcretiDURU HAKAN KARABACAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDURU HAKAN KARABACAK BulGetirDURU HAKAN KARABACAK NeredeCep NoDURU HAKAN KARABACAK UzmanıDURU HAKAN KARABACAK Özel MuayeneDURU HAKAN KARABACAK NumarasıDURU HAKAN KARABACAK Nerede ÇalışıyorDURU HAKAN KARABACAK GörevliUzmanlıkAileDURU HAKAN KARABACAK ŞikayetDURU HAKAN KARABACAK ÖneriDURU HAKAN KARABACAK EleştiriHastalıklarıYorumlarDURU HAKAN KARABACAK KimdirSekreterHemşireDURU HAKAN KARABACAK Yeni BilgileriDURU HAKAN KARABACAK Hakkında BilgiCerrahHekimDURU HAKAN KARABACAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDURU HAKAN KARABACAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDURU HAKAN KARABACAK Doğum TarihiİrtibatDURU HAKAN KARABACAK Tedavi OlanlarSağlıkDURU HAKAN KARABACAK ÖzgeçmişDURU HAKAN KARABACAK BiyografiCerrahisiDURU HAKAN KARABACAK DoktordurDURU HAKAN KARABACAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDURU HAKAN KARABACAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDURU HAKAN KARABACAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirNöroterapiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Karşıyaka
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 243,122 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır