Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Kutay Çakiroğlu
KUTAY ÇAKIROĞLU (Ankara Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KUTAY ÇAKIROĞLU (Ankara Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KUTAY ÇAKIROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KUTAY ÇAKIROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KUTAY ÇAKIROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KUTAY ÇAKIROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KUTAY ÇAKIROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.KUTAY,  ÇAKIROĞLU,   AnkaraKUTAY ÇAKIROĞLU Muayene ÜcretiKUTAY ÇAKIROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKUTAY ÇAKIROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKUTAY ÇAKIROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKUTAY ÇAKIROĞLU Hakkında BilgiYorumlarKUTAY ÇAKIROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKUTAY ÇAKIROĞLU HakkındaKUTAY ÇAKIROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKUTAY ÇAKIROĞLU ÖzgeçmişiKUTAY ÇAKIROĞLU RandevuKUTAY ÇAKIROĞLU MuayenehaneKUTAY ÇAKIROĞLU Muayene ÜcretiKUTAY ÇAKIROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKUTAY ÇAKIROĞLU BulGetirKUTAY ÇAKIROĞLU NeredeCep NoKUTAY ÇAKIROĞLU UzmanıKUTAY ÇAKIROĞLU Özel MuayeneKUTAY ÇAKIROĞLU NumarasıKUTAY ÇAKIROĞLU Nerede ÇalışıyorKUTAY ÇAKIROĞLU GörevliUzmanlıkAileKUTAY ÇAKIROĞLU ŞikayetKUTAY ÇAKIROĞLU ÖneriKUTAY ÇAKIROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarKUTAY ÇAKIROĞLU KimdirSekreterHemşireKUTAY ÇAKIROĞLU Yeni BilgileriKUTAY ÇAKIROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimKUTAY ÇAKIROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKUTAY ÇAKIROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKUTAY ÇAKIROĞLU Doğum TarihiİrtibatKUTAY ÇAKIROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkKUTAY ÇAKIROĞLU ÖzgeçmişKUTAY ÇAKIROĞLU BiyografiCerrahisiKUTAY ÇAKIROĞLU DoktordurKUTAY ÇAKIROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKUTAY ÇAKIROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKUTAY ÇAKIROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Etimesgut
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 158,645 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır