Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Haldun Turan
HALDUN TURAN (İstanbul Ortopedist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HALDUN TURAN (İstanbul Ortopedist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HALDUN TURAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HALDUN TURAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HALDUN TURAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HALDUN TURAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HALDUN TURAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.HALDUN,  TURAN,   İstanbulHALDUN TURAN Muayene ÜcretiHALDUN TURAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHALDUN TURAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHALDUN TURAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHALDUN TURAN Hakkında BilgiYorumlarHALDUN TURAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHALDUN TURAN HakkındaHALDUN TURAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHALDUN TURAN ÖzgeçmişiHALDUN TURAN RandevuHALDUN TURAN MuayenehaneHALDUN TURAN Muayene ÜcretiHALDUN TURAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHALDUN TURAN BulGetirHALDUN TURAN NeredeCep NoHALDUN TURAN UzmanıHALDUN TURAN Özel MuayeneHALDUN TURAN NumarasıHALDUN TURAN Nerede ÇalışıyorHALDUN TURAN GörevliUzmanlıkAileHALDUN TURAN ŞikayetHALDUN TURAN ÖneriHALDUN TURAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHALDUN TURAN KimdirSekreterHemşireHALDUN TURAN Yeni BilgileriHALDUN TURAN Hakkında BilgiCerrahHekimHALDUN TURAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHALDUN TURAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHALDUN TURAN Doğum TarihiİrtibatHALDUN TURAN Tedavi OlanlarSağlıkHALDUN TURAN ÖzgeçmişHALDUN TURAN BiyografiCerrahisiHALDUN TURAN DoktordurHALDUN TURAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHALDUN TURAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHALDUN TURAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOrtopedist-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Kadıköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 142,141 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır