Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mehmet Beşer
Mehmet Beşer (Bursa KBB Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Beşer (Bursa KBB Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Beşer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Beşer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Beşer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Beşer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Beşer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Mehmet,  Beşer,   BursaMehmet Beşer Muayene ÜcretiMehmet Beşer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Beşer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Beşer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Beşer Hakkında BilgiYorumlarMehmet Beşer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Beşer HakkındaMehmet Beşer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Beşer ÖzgeçmişiMehmet Beşer RandevuMehmet Beşer MuayenehaneMehmet Beşer Muayene ÜcretiMehmet Beşer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Beşer BulGetirMehmet Beşer NeredeCep NoMehmet Beşer UzmanıMehmet Beşer Özel MuayeneMehmet Beşer NumarasıMehmet Beşer Nerede ÇalışıyorMehmet Beşer GörevliUzmanlıkAileMehmet Beşer ŞikayetMehmet Beşer ÖneriMehmet Beşer EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Beşer KimdirSekreterHemşireMehmet Beşer Yeni BilgileriMehmet Beşer Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Beşer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Beşer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Beşer Doğum TarihiİrtibatMehmet Beşer Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Beşer ÖzgeçmişMehmet Beşer BiyografiCerrahisiMehmet Beşer DoktordurMehmet Beşer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Beşer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Beşer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKBBUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 261,439 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır