Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Ali Gözüküçük
Ali GÖZÜKÜÇÜK (İstanbul Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali GÖZÜKÜÇÜK (İstanbul Çocuk Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali GÖZÜKÜÇÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali GÖZÜKÜÇÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali GÖZÜKÜÇÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali GÖZÜKÜÇÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali GÖZÜKÜÇÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Ali,  GÖZÜKÜÇÜK,   İstanbulAli GÖZÜKÜÇÜK Muayene ÜcretiAli GÖZÜKÜÇÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli GÖZÜKÜÇÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli GÖZÜKÜÇÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli GÖZÜKÜÇÜK Hakkında BilgiYorumlarAli GÖZÜKÜÇÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli GÖZÜKÜÇÜK HakkındaAli GÖZÜKÜÇÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli GÖZÜKÜÇÜK ÖzgeçmişiAli GÖZÜKÜÇÜK RandevuAli GÖZÜKÜÇÜK MuayenehaneAli GÖZÜKÜÇÜK Muayene ÜcretiAli GÖZÜKÜÇÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli GÖZÜKÜÇÜK BulGetirAli GÖZÜKÜÇÜK NeredeCep NoAli GÖZÜKÜÇÜK UzmanıAli GÖZÜKÜÇÜK Özel MuayeneAli GÖZÜKÜÇÜK NumarasıAli GÖZÜKÜÇÜK Nerede ÇalışıyorAli GÖZÜKÜÇÜK GörevliUzmanlıkAileAli GÖZÜKÜÇÜK ŞikayetAli GÖZÜKÜÇÜK ÖneriAli GÖZÜKÜÇÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarAli GÖZÜKÜÇÜK KimdirSekreterHemşireAli GÖZÜKÜÇÜK Yeni BilgileriAli GÖZÜKÜÇÜK Hakkında BilgiCerrahHekimAli GÖZÜKÜÇÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli GÖZÜKÜÇÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli GÖZÜKÜÇÜK Doğum TarihiİrtibatAli GÖZÜKÜÇÜK Tedavi OlanlarSağlıkAli GÖZÜKÜÇÜK ÖzgeçmişAli GÖZÜKÜÇÜK BiyografiCerrahisiAli GÖZÜKÜÇÜK DoktordurAli GÖZÜKÜÇÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli GÖZÜKÜÇÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli GÖZÜKÜÇÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Ümraniye
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 256,550 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır