Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Onur Cumbul
ONUR CUMBUL (Konya Dahiliye Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ONUR CUMBUL (Konya Dahiliye Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ONUR,  CUMBUL,   KonyaONUR CUMBUL Muayene ÜcretiONUR CUMBUL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerONUR CUMBUL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriONUR CUMBUL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarONUR CUMBUL Hakkında BilgiYorumlarONUR CUMBUL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiONUR CUMBUL HakkındaONUR CUMBUL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıONUR CUMBUL ÖzgeçmişiONUR CUMBUL RandevuONUR CUMBUL MuayenehaneONUR CUMBUL Muayene ÜcretiONUR CUMBUL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraONUR CUMBUL BulGetirONUR CUMBUL NeredeCep NoONUR CUMBUL UzmanıONUR CUMBUL Özel MuayeneONUR CUMBUL NumarasıONUR CUMBUL Nerede ÇalışıyorONUR CUMBUL GörevliUzmanlıkAileONUR CUMBUL ŞikayetONUR CUMBUL ÖneriONUR CUMBUL EleştiriHastalıklarıYorumlarONUR CUMBUL KimdirSekreterHemşireONUR CUMBUL Yeni BilgileriONUR CUMBUL Hakkında BilgiCerrahHekimONUR CUMBUL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikONUR CUMBUL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviONUR CUMBUL Doğum TarihiİrtibatONUR CUMBUL Tedavi OlanlarSağlıkONUR CUMBUL ÖzgeçmişONUR CUMBUL BiyografiCerrahisiONUR CUMBUL DoktordurONUR CUMBUL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıONUR CUMBUL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirONUR CUMBUL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeKONYA,  HOSPİTAL,  ŞEMSİ,  TEBRİZİ,  MH,  ŞERAFETTİN,  CD,  NO,  95A,  KARATAYKONYA,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Konya / Karatay
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (332) 350 3777
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (332) 350 3777
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 4.222 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Günümüzde, her yaş grubundan yaklaşık 350 milyon insan depresyon yaşamaktadır. Depresyon, kadınları erkeklerden daha çok etkileyen bir hastalıktır. Son yıllarda yapılan çalışmalar fiziksel sağlık ile depresyon arasında bağlantı olduğunu ortaya koymaktadır. Örneğin kalp hastalığı depresyona neden olabilmektedir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır