Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Peyami Cinaz
Peyami Cinaz (Ankara Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Peyami Cinaz (Ankara Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Peyami Cinaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Peyami Cinaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Peyami Cinaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Peyami Cinaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Peyami Cinaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Peyami,  Cinaz,   AnkaraPeyami Cinaz Muayene ÜcretiPeyami Cinaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPeyami Cinaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPeyami Cinaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPeyami Cinaz Hakkında BilgiYorumlarPeyami Cinaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPeyami Cinaz HakkındaPeyami Cinaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPeyami Cinaz ÖzgeçmişiPeyami Cinaz RandevuPeyami Cinaz MuayenehanePeyami Cinaz Muayene ÜcretiPeyami Cinaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPeyami Cinaz BulGetirPeyami Cinaz NeredeCep NoPeyami Cinaz UzmanıPeyami Cinaz Özel MuayenePeyami Cinaz NumarasıPeyami Cinaz Nerede ÇalışıyorPeyami Cinaz GörevliUzmanlıkAilePeyami Cinaz ŞikayetPeyami Cinaz ÖneriPeyami Cinaz EleştiriHastalıklarıYorumlarPeyami Cinaz KimdirSekreterHemşirePeyami Cinaz Yeni BilgileriPeyami Cinaz Hakkında BilgiCerrahHekimPeyami Cinaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPeyami Cinaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPeyami Cinaz Doğum TarihiİrtibatPeyami Cinaz Tedavi OlanlarSağlıkPeyami Cinaz ÖzgeçmişPeyami Cinaz BiyografiCerrahisiPeyami Cinaz DoktordurPeyami Cinaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPeyami Cinaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPeyami Cinaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEndokrinolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 97,856 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır