Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Seçil Öktem Kurultak
Seçil Öktem Kurultak  (İzmir Çocuk Psikiyatristi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Seçil Öktem Kurultak (İzmir Çocuk Psikiyatristi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Seçil Öktem Kurultak ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Seçil Öktem Kurultak ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Seçil Öktem Kurultak ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Seçil Öktem Kurultak ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Seçil Öktem Kurultak ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Seçil,  Öktem,  Kurultak,   İzmirSeçil Öktem Kurultak Muayene ÜcretiSeçil Öktem Kurultak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSeçil Öktem Kurultak Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSeçil Öktem Kurultak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSeçil Öktem Kurultak Hakkında BilgiYorumlarSeçil Öktem Kurultak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSeçil Öktem Kurultak HakkındaSeçil Öktem Kurultak Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSeçil Öktem Kurultak ÖzgeçmişiSeçil Öktem Kurultak RandevuSeçil Öktem Kurultak MuayenehaneSeçil Öktem Kurultak Muayene ÜcretiSeçil Öktem Kurultak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSeçil Öktem Kurultak BulGetirSeçil Öktem Kurultak NeredeCep NoSeçil Öktem Kurultak UzmanıSeçil Öktem Kurultak Özel MuayeneSeçil Öktem Kurultak NumarasıSeçil Öktem Kurultak Nerede ÇalışıyorSeçil Öktem Kurultak GörevliUzmanlıkAileSeçil Öktem Kurultak ŞikayetSeçil Öktem Kurultak ÖneriSeçil Öktem Kurultak EleştiriHastalıklarıYorumlarSeçil Öktem Kurultak KimdirSekreterHemşireSeçil Öktem Kurultak Yeni BilgileriSeçil Öktem Kurultak Hakkında BilgiCerrahHekimSeçil Öktem Kurultak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSeçil Öktem Kurultak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSeçil Öktem Kurultak Doğum TarihiİrtibatSeçil Öktem Kurultak Tedavi OlanlarSağlıkSeçil Öktem Kurultak ÖzgeçmişSeçil Öktem Kurultak BiyografiCerrahisiSeçil Öktem Kurultak DoktordurSeçil Öktem Kurultak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSeçil Öktem Kurultak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSeçil Öktem Kurultak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatristi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 74,315 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır