Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Bayram Aydin
Bayram AYDIN (Karaman Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bayram AYDIN (Karaman Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Bayram,  AYDIN,   KaramanBayram AYDIN Muayene ÜcretiBayram AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBayram AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBayram AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBayram AYDIN Hakkında BilgiYorumlarBayram AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBayram AYDIN HakkındaBayram AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBayram AYDIN ÖzgeçmişiBayram AYDIN RandevuBayram AYDIN MuayenehaneBayram AYDIN Muayene ÜcretiBayram AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBayram AYDIN BulGetirBayram AYDIN NeredeCep NoBayram AYDIN UzmanıBayram AYDIN Özel MuayeneBayram AYDIN NumarasıBayram AYDIN Nerede ÇalışıyorBayram AYDIN GörevliUzmanlıkAileBayram AYDIN ŞikayetBayram AYDIN ÖneriBayram AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarBayram AYDIN KimdirSekreterHemşireBayram AYDIN Yeni BilgileriBayram AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimBayram AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBayram AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBayram AYDIN Doğum TarihiİrtibatBayram AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkBayram AYDIN ÖzgeçmişBayram AYDIN BiyografiCerrahisiBayram AYDIN DoktordurBayram AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBayram AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBayram AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanıkaraman,  tıp,  merkezi,  tahsin,  ünal,  mah,  57,  sok,  merkez,  karaman,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Karaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (338) 212 8833
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (338) 212 8833
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16.516 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Esmerlerde 120 bin sarışınlarda ise 140 bin adet saç teli vardır. Her geçen gün başımızdan 25.000 arasında saç teli kopar ve yerine yine aynı sayıda yenileri çıkar.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır